Joly logoJoly

Haberler

Joly, Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerine Seminer Düzenledi

Türkiye’nin dört bir yanındaki tanıtım faliyetlerini hız kesmeden sürdüren Joly Medikal Tanıtım Ekibi, Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı doktor ve hemşirelerine Joly ürünleri hakkında detaylı bir eğitim verdi.

DEVAMI

Joly, Engelsiz Yaşam Fuarı'na Katıldı

Ülkemiz nüfusunun % 12'sini engelliler oluşturuyor. Tüm dünyada ve ülkemizde engellilerin yaşam kalitesini artırmak için birçok çözüm, teknoloji ve ürün tasarlanıyor. Engelsiz Yaşam Fuarı; engelli, yaşlı ve bakıma ihtiyaç duyan kişilerin kendileri için gerekli olan ürün, teknoloji ve hizmetlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak hedefiyle gerçekleştirilen, yaklaşık 20.000 ziyaretçisiyle Türkiye'nin en büyük fuarlarından biri olarak biliniyor.

DEVAMI

Joly, 6. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi'nde Doktor ve Hemşirelerle Bir Araya Geldi

Joly, 23-26 Kasım tarihleri arasında Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği'nin düzenlemiş olduğu 6. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi'ne katıldı. İstanbul Harbiye Askeri Müze'de gerçekleşen kongrede, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar bilgi ve birikim paylaşımında bulundu.

DEVAMI

Joly, 3. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi'ne Katıldı

Joly, 3-6 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya Mardan Palace Otel'de gerçekleşen 3. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi'ndeydi. Yaklaşık 500 uzman hekimin katılımıyla gerçekleşen kongrede Joly, inkontinans (idrar kaçırma) alanında uzmanlaşmış en yetkin ve en tanınmış ürologlarla bir araya gelme fırsatı buldu. Joly standında Emici Külot ve Mesane Pedleri'nin tanıtımı yapılırken, katılımcılara SGK geri ödeme sistemi hakkında detaylı bilgi verildi ve numune dağıtımı yapıldı. Joly Men Erkek Mesane Pedi'ne ilgi oldukça yoğundu.

DEVAMI