Joly logoJoly

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı jolyyetiskinbezi.com'ye (Bu metinde "Joly" olarak kullanılacaktır) aittir.

Joly kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.
Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir.

E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca irtibat amacıyla kullanılır ve ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma bilgilerini girdiğinde veri tabanına kaydedilebilir.

Joly hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder.

Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Joly, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Joly'nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Joly, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak Joly Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.
Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız.
Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Tüm sorularınız için info@jolyyetiskinbezi.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.