Joly logoJoly

Haberler

JOLY, 6. ULUSAL ÜROJİNEKOLOJİ KONGRESİ'NDE DOKTOR ve HEMŞİRELERLE BİR ARAYA GELDİ

Joly, 23-26 Kasım tarihleri arasında Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği’nin düzenlemiş olduğu 6. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi’ne katıldı. İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşen kongrede, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorlar bilgi ve birikim paylaşımında bulundu.

Ürojinekoloji, pelvik taban bozuklukları adı verilen ve idrar kaçırma sorununun temelini oluşturan durumla ilgilenen bilim dalına verilen isimdir. Bu konuda hem toplumsal ve mesleki düzeyde farkındalığı artırmak, hem de ürojinekoloji alanındaki son bilimsel gelişmeleri paylaşmak üzere toplanan kongrede sponsor firmalar arasına yer alan Joly, inkontinans, yani idrar kaçırma sorunu yaşayan kişilere özel geliştirmiş olduğu ürünleri ile doktor ve hemşirelerden tam not aldı.

Katılımcı doktor ve hemşireler, 3 gün boyunca süren yoğun katılımlı seminerlerin ardından, kongrenin son günü Çapa Tıp Fakültesi’nde gerçekleşen cerrahi workshop’a katılma fırsatı bulurken, yanlarına ihtiyac dahilindeki hastalarına önermek üzere bolca Joly ürün numunesi aldılar.